Aplikacja mobilna dla pracowników

Udostępnij pracownikom możliwość rejestracji czasu pracy w terenie ze smartfona. Zezwól na rejestrację przerw i wyjść służbowych oraz na wybór odpowiedniego projektu nad którym pracują obecnie Twoi pracownicy.

Prosta i intuicyjna aplikacja zarejestruje dodatkowo lokalizację GPS. Dzięki temu łatwo zweryfikujesz czy pracownik odbija się w wyznaczonym miejscu o właściwej porze.

Pobierz aplikację Rejestrator GPS na swój smartfon ze sklepu Play
Pracownik pokazujący kartę do czytnika QR Pracownica kontrolująca aktualną lokalizację swojego zespołu
Pracownica kontrolująca aktualną lokalizację swojego zespołu

Informacja o lokalizacji pracowników

Zobacz na mapie Google miejsca rejestracji pracowników pracujących w terenie. System automatycznie przekształci współrzędne GPS na dokładny adres i zapisze w raporcie.

Podział czasu pracy na lokalizacje i projekty

Zdefiniuj lokalizacje i przypisz do nich czytniki, adresy IP lub obszary na mapie. Będziesz mógł wyświetlić raport z podsumowaniem czasu pracy każdego pracownika w poszczególnych lokalizacjach.

Podgląd lokalizacji pracowników w systemie kontroli czasu pracy
65:32
Kuchnia
49:12
Bar
24:16
Recepcja
15:49
Obsługa
Pracownik pokazujący kartę do czytnika QR Pracownik w terenie z opcją ewidencjonowania lokalizacji

Dozwolone obszary

Zaliczaj zdarzenia z wybranych lokalizacji

Podaj współrzędne i określ promień definiujący dozwolony obszar, z którego pracownicy mogą się rejestrować. System automatycznie wykryje czy rejestracja była dokonana w tym obszarze i zdecyduje czy zaliczyć czas pracy. Dzięki temu łatwo zweryfikujesz czy pracownicy nie odbijają się już w drodze na wyznaczone miejsce.

Rozwiązania dla firm budowlanych

Zamów czytniki mobilne odporne na trudne warunki. Rozliczaj roboczogodziny na każdej budowie niezależnie, bez względu na rotację pracowników.

Pracownik pokazujący kartę do czytnika QR Pracownik sektora budowlanego z kartą do rejestracji czasu pracy