Strona główna

Raporty
i ustawienia

Skorzystaj ze szczegłówej analizy czasu pracy i monitoruj bieżący status obecności w swojej firmie. Możesz dowolnie filtrować dane i przeglądać raporty w interesującym Cię zakresie czasu.

Dzięki temu możesz na bieżąco korygować nieprawidłowości i zwiększyć efektywność swoich pracowników. Dodatkowo każdy raport możesz wyeksportować do formatów Excel, PDF i CSV lub wybranych systemów kadrowo-płacowych.

Czytelne raporty czasu pracy dzięki prostej konfiguracji systemu RCP
Monitoruj obecność swoich pracowników

Zawsze aktualny status obecności

Sprawdź zdalnie status obecności wszystkich pracowników w dowolnym momencie. Zobacz kto jest obecny, kogo nie ma, kto jest na przerwie lub wyszedł służbowo.

Podgląd listy pracowników i spełnienie kryteriów godzinowych
Kowalska Anna
Na stanowisku
Kowalik Szymon
Na przerwie
Pietrzak Przemysław
W terenie
Anna Spóźnialska
Nieobecna
Zaewidencjonowane w systemie do ewidencji zdarzenia, jak urlop, nadgodzinym spóźnienia, przerwy, wcześniejsze wyścia
Analizuj swoich pracowników

Szczegółowa analiza czasu pracy

Skorzystaj z zaawansowanej funkcjonalności do automatycznej analizy czasu pracy. Monitoruj nieobecności, spóźnienia, skrócenia czasu pracy, wydłużanie przerw, wcześniejsze przyjścia i późniejsze wyjścia. System wychwyci również braki i nieprawidłowości przy rejestrowaniu zdarzeń.

Monitoruj obecność swoich pracowników

Przerwy pod kontrolą

Zacznij kontrolować długość przerw płatnych i bezpłatnych. Każde przedłużenie przerwy będzie odjęte od czasu pracy. Możesz zdecydować czy przerwy są obowiązkowe i kiedy wliczane są do czasu pracy.

Pracownik pokazujący kartę do czytnika QR Pracownicy podczas przerwy ewidencjonowanej w systemie kontroli czasu pracy
Pracownik tworzący spersonalizowany raport dotyczący czasu pracy pracowników

Raporty skrojone
na miarę

Sam zdecyduj, które informacje będą wyświetlane w raportach oraz w jaki sposób będzie rozliczany czas pracy. Dostosuj wszystkie ustawienia do zwyczajów panujących w Twojej firmie.

Jeden system, wiele możliwości

Nasz system to nie tylko sama rejestracja czasu pracy. Możesz również planować grafik pracownikom, zezwolić na elektroniczne wnioski urlopowe lub rozliczać wynagrodzenia pracowników.

Grafik pracy z panelu.

Planowanie grafiku

Pozwól managerowi zaoszczędzić czas. Podanie kilku parametrów pozwoli wygenerować grafik zgodny z przepisami Kodeksu Pracy. Automatycznie powiadomisz pracowników o nowym grafiku.

Podgląd szczegółowych danych o czasie pracy przedstawionych w prosty, intuicyjny sposób

Nadgodziny

Zautomatyzuj rozliczanie nadgodzin. Odpowiednie ustawienia pozwolą uniknąć kumulacji pojedynczych minut. Ograniczaj automatycznie liczbę nadgodzin i zaliczaj tylko te zatwierdzone przez przełożonych. Rozliczaj saldo nadgodzin przez odbiór lub wypłatę.

Pracownica przeglądająca statystyki z programu ewidencjonującego czas pracy

Rozliczanie wynagrodzeń

Uprość system wynagrodzeń. Płać za faktycznie przepracowane godziny oraz automatycznie obliczaj wynagrodzenie każdego z pracowników.

Pracownica przeglądająca statystyki z programu ewidencjonującego czas pracy

Portal pracowniczy

Udostępnij pracownikom ich konto w panelu i daj możliwość monitorowania swojego czasu pracy, składania wniosków urlopowych i rozliczania nadgodzin.

Wizualizacja prostego i intyuicyjnego systemu do kontroli pracowników

Automatyczne raporty
e-mailowe

Bądź na bieżąco i otrzymuj raporty e-mailowe z podsumowaniem dnia, tygodnia lub miesiąca. Dzięki temu nie zapomnisz sprawdzić czy praca była zgodna z harmonogramem.

Widoczna na czytniku godzina rozpoczęcia czasu pracy potwierdzana przez pracownika

Komentarze do zdarzeń

Udostępnij pracownikom możliwość komentowania i dodawania opisów do zdarzeń. Będą mogli podać powód wyjścia służbowego lub krótko opisać wykonaną pracę. Komentarze znajdą się w raportach.

Eksport do programów kadrowo-płacowych

Skorzystaj z opcji eksportu danych do najpopularniejszych programów kadrowo-płacowych takich jak Comarch Optima, Enova 365, Unisoft

COMARCH
ENOVA
ZUS
UNISOFT