Katarzyna Gęstwa Katarzyna Gęstwa • 11 sierpnia 2021 • Przeczytasz w około 3 min •

Aktualizacja systemu 4.0.0

RCPonline - efekt wizualny

Panel w nowej odsłonie

Panel w wersji 4.0 został zbudowany w nowej technologii, która przyspieszy działanie systemu, ułatwi korzystanie z wielu funkcji oraz umożliwi dalszy rozwój naszego produktu. 

Staraliśmy się zachować poprzedni układ menu oraz funkcjonalności, aby zmiany nie wymagały ponownego wdrożenia i zapoznawania się na nowo z całym systemem. 

Dalsze zmiany, ulepszenia i nowe funkcjonalności będą wprowadzane stopniowo w kolejnych wydaniach.


Możliwość przypisania awatara

Funkcjonalność systemu została rozszerzona o możliwość przypisania pracownikom awatarów w postaci zdjęć lub charakterystycznych grafik. Awatar może być przypisany przez administratora lub menedżera edytując profil pracownika lub każdy pracownik może to zrobić samodzielnie w zakładce “Profil”.

RCPonline - obrazek pomocniczy

Awatar pracownika wyświetla się w raportach oraz wszystkich listach, gdzie wymienione jest imię i nazwisko pracownika.

RCPonline - obrazek pomocniczy


Ujednolicenie Raportu dziennego i okresowego

Od tej wersji systemu Raport okresowy, oprócz swojej pierwotnej funkcji, pełni również funkcję Raportu dziennego. Format wyświetlania zależy od wybranego okresu, który teraz można wybrać w sposób uproszczony, bez konieczności podawania daty początkowej i końcowej.

RCPonline - obrazek pomocniczy


Nowa technologia filtrowania

Filtry w raportach i na listach działają teraz w sposób natychmiastowy, bez konieczności każdorazowego wybierania przycisku “Wyświetl”. Raz ustawiony filtr działa również po przełączeniu się na inne zakładki.

RCPonline - obrazek pomocniczy


Możliwość ustawienia lub resetu hasła pracownikom bezpośrednio na liście pracowników

Na liście pracowników z poziomu “Akcje” pojawiła się możliwość resetu hasła pracownika.

Wybierając tę opcję, można wpisać nowe hasło, za pomocą którego pracownik będzie się logował do systemu lub wygenerować je losowo. Informacja o zmianie hasła zostanie wysłana na e-mail pracownika.

RCPonline - obrazek pomocniczy RCPonline - obrazek pomocniczy


Szybkie akcje

W nowej wersji panelu dodaliśmy możliwość szybkiego dodania zdarzenia, wniosku, identyfikatorów, a także zaplanowania dnia. Wystarczy wybrać ikonę “Szybkie akcje” znajdującą się w prawym górnym rogu panelu.

RCPonline - obrazek pomocniczy